پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت الله العظمی
یعسوب الدّین رستگار جویباری

سخنرانی عید غدیر خم

سخنرانی عید غدیر خم

تاریخ انتشار : چهارشنبه - ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

حضرت آیت الله العظمی حاج شیخ یعسوب الدین رستگار جویباری دامت ظله العالی  در روز عید غدیر خم طی سخنرانی مهم و پر شوری که در حضور مردم مومن و ولایت مدار ایراد فرمودند   با بیان اوصاف مولی الموحدین،امام المتقین،امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام به تبیین جایگاه ولایت در دین مبین اسلام پرداختند.

معظم له در ادامه ی بیانات ارزشمندشان ضمن اشاره به سابقه طولانی مبارزاتی خویش  نسبت به تغافل و تسامح علماء و مراجع دین فروش در برابر جنایات رژیم جهل و جور و ظلم و ستم و همراهی خفت بار و تقیه گرایانه آنان با اینچنین حکومت خود باخته ایی در قبال استکبار واقعی یعنی روسیه و چین کمونیست ابراز تأسف و تألم نمودند.

ایشان با قطع امید از مراجع تقلید به ظاهر مستقل و سنتی شیعه که در حقیقت نه تنها تسلیم  بلکه تبدیل به برده خامنه ای ملعون شده اند .در این دوران سیاه و خطیر  مردم شریف و مظلوم و غیور ایران زمین را به بیداری و هوشیاری بیش از پیش در برابر بیگانگان و وطن فروشان حاکم بر این سرزمینی که همواره مورد توجهات و عنایات خاصه حضرت حجت ابن الحسن عسکری ارواحنا له الفدا بوده است، فراخواندند.

بفرموده معظم له :  خمینی و خامنه ای لعنت الله علیهما و اتباعهما به نام دین با عبا برای چین کمونیست بی خدا شرالدابة،منفورترین جنبنده ی جهان خم شدند.

رهبر منافقان (مریم قجر عضدانلو ) معروف به رجوی بنام آزادی خلق و جامعه ی بی طبقه و دولت بی دیانت افسار گسیخته بر گرفته از بافته های مارکس ، با دامن بی شلوار نیز برای یک میلیارد و سیصد میلیون چین و شرق کمونیست، پهن شد 

شنبه 18مرداد ماه سال 1399 هجری شمسی

           مصادف با عید غدیر خم

 

 
   فایل کامل صوتی بیانات معظم له
👇🏻👇🏻👇🏻

ارسال نظر

کد امنیتی